Polyglot Gathering 2022

Tłumaczenie w tym języku jest w 63% skończone. Wszystkie najnowsze informacje są dostępne po angielsku jak również .

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę się zarejestrować? Ile to kosztuje?

Registration is not opened yet. Subscribe to our newsletter on the main page and follow us on social media to be informed as soon as registration opens and more information about dates and costs is available.

Gdzie odbędzie się Polyglot Gathering?

The Polyglot Gathering will take place in Teresin, Poland, as it was originally planned for 2020.

Znam tylko jeden język. Czy mogę wziąć udział?

Tak! Choć Polyglot Gathering jest dla miłośników języków, nie ma żadnych wymogów formalnych iloma językami należy się posługiwać. Jeśli po sprawdzeniu zeszłorocznego programu (lub ostatnich nagrań wideo myślisz, że spodobałoby Ci się takie wydarzenie - zapraszamy do przyłączenia się. Rozpiętość języków, jakimi posługują się nasi uczestnicy, sięga od 1 do 30, ze średnią liczbą 6.

Jakimi językami możesz się posługiwać na Polyglot Gathering?

Wszyscy uczestnicy Polyglot Gathering mają profil z listą języków, w których chcą się komunikować. Zmiana języka w trakcie trwania konwersacji lub kiedy inna osoba się przyłącza, nie jest niczym niezwykłym. Najczęściej używane języki to angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski i esperanto. Nie zdziw się, gdy ludzie wokół Ciebie będą czasem rozmawiać w języku, o którym nawet nie słyszałeś. Większość rozmów jest w języku angielskim, ale inne języki również są używane. Języki używane w każdej z rozmów są wskazane w programie.

Czy otrzymali Państwo moje zgłoszenie/płatność?

Jeśli chodzi o zgłoszenie, otrzymasz od razu e-maila z potwierdzeniem zgłoszenia. Jeśli nie dotrze, prosimy o poinformowanie nas o tym. Przetworzenie i zaksięgowanie płatności przelewem bankowym często trwa kilka dni. Tak czy inaczej, kiedy Twoja wpłata dotrze, poinformujemy Cię o tym kilka dni później.

Nie mam możliwości zapłacenia za wydarzenie z góry. Co mogę zrobić?

Jeżeli nie masz możliwości zapłacenia za wydarzenie z góry, daj nam znać. Ogólnie wymagamy płatności z góry, ale w nadzwyczajnych sytuacjach możemy zrobić wyjątek.

Czy Polyglot Gathering to kolejna wersja Polyglot Conference?

Nie, Polyglot Conference jest osobnym wydarzeniem, organizowanym przez naszych przyjaciół - Richarda Simcott'a i Alexa Rawlings'a - które każdego roku odbywa się w różnych krajach. Jest też inne wydarzenie - które gorąco polecamy - o nazwie LangFest, odbywające się corocznie w sierpniu w Kanadzie. Wszystkie trzy wydarzenia mają na celu połączenie poliglotów i entuzjastów języków obcych, umożliwienie społeczności poliglotów spotkanie i podzielenie się naszą wielką pasją do języków. Bardzo się cieszymy z przyjęcia uczestników, którzy brali udział w w Polyglot Conference oraz LangFest i chcieliby ponownie spotkać podobnie myślących miłośników języków.