Polyglot Gathering Online 2021

Tłumaczenie w tym języku jest w 89% skończone. Wszystkie najnowsze informacje są dostępne po angielsku jak również .
Online
20-23 maja 2021

Cześć! Czy kiedykolwiek słyszeliście o Polyglot Gathering?

Polyglot Gathering jest największym na świecie międzynarodowym wydarzeniem dla poliglotów i miłośników języków obcych, które jest organizowane co roku pod koniec maja. To fantastyczne wydarzenie jest wypełnione niesamowitymi prelekcjami i prezentacjami, bogatą ofertą zajęć kulturalnych i ciekawym programem zajęć integracyjnych. A co jest najlepsze? Wszystko związane jest z językami!

W czasie wydarzenia uczestnicy dzielą się swoją miłością i pasją do kultur i języków, dzielą się wskazówkami i doświadczeniami, a przede wszystkim używają i ćwiczą wiele języków, aby dyskutować, słuchać, uczyć się i nawiązywać kontakty towarzyskie. Uczący się, nauczyciele, entuzjaści, początkujący, profesjonaliści, naukowcy, edukatorzy, Polyglot Gathering jest tutaj dla nas wszystkich! Czy jesteście gotowi, aby dołączyć?

W 2021 roku Polyglot Gathering odbędzie się w formie online po raz drugi!

Pierwsze Polyglot Gatheringi odbywały się w Niemczech, w Berlinie, w latach 2014-2016, następnie na Słowacji, w Bratysławie, w latach 2017-2019, aż w końcu w 2020 roku, z powodu pandemii COVID-19, pojawiła się wersja online tego wydarzenia. W tym roku czekajcie na powrót Polyglot Gathering Online 2021 w dniach 20-23 maja 2021!

Chwila... Czy to znaczy, że w tym roku Polyglot Gathering nie odbędzie się w Polsce w Teresinie?

Niestety nie, pandemia COVID-19 wciąż trwa i nie chcielibyśmy ryzykować bezpieczeństwa naszych uczestników, organizując tak duże międzynarodowe wydarzenie w tych trudnych czasach. Jakkolwiek chcielibyśmy zobaczyć Was wszystkich na żywo, będziemy musieli zrobić to w przyszłym roku, ponieważ Polyglot Gathering w Polsce, w Teresinie, jest przełożony na maj 2022.

Kupiłeś już bilet na Polyglot Gathering 2020 w Polsce (zanim został przełożony) i chcesz go przenieść na rok 2021? Masz szczęście! Nie tylko przenosi się on jako bilet na Polyglot Gathering 2022, lecz także służy jako bilet na Polyglot Gathering Online 2021 bez dodatkowych opłat. Prosimy sprawdzić swoją skrzynkę mailową, aby uzyskać więcej informacji.

Co mówili uczestnicy w zeszłym roku?

Czego mogę się spodziewać na Polyglot Gathering Online w tym roku?

Cieszymy się, że spytaliście! Rozumiemy, organizacja Polyglot Gathering bez możliwości zobaczenia się z innymi poliglotami na żywo to nie to samo. Jednak wiemy, jak ważna dla naszych uczestników jest możliwość spotkania się co roku i uczenia się od siebie wzajemnie, stąd chcemy rozwinąć nasze ubiegłoroczne wydarzenie i uczynić z Polyglot Gathering Online 2021 wydarzenie pełne wyjątkowych doświadczeń językowych online!

Fascynujące prezentacje

Przygotuj się na dawkę inspiracji od poliglotów z całego świata, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, prowadząc wystąpienia na żywo w wielu językach na różne tematy związane z językami. Niezależnie od tego, czy chcesz zgłębić konkretny język, czy też chcesz poznać różne metody nauki języków, będzie wiele bardziej niż fajnych wykładów do wyboru.

Po zakończeniu wystąpień na żywo, będziecie mogli oglądać je ponownie dowolną ilość razy przez okres do miesiąca od zakończenia Polyglot Gathering Online 2021. Fajnie, co nie?

Pokoje językowe

Chcielibyście poćwiczyć swój francuski, niemiecki, indonezyjski lub suahili? Mamy to wszystko! Niezwykle popularne pokoje do ćwiczeń językowych powrócą podczas tegorocznego Polyglot Gathering Online i będziecie mogli poćwiczyć konwersacje z innymi poliglotami w jednym z szerokiej palety języków przez cały czas trwania wydarzenia. 1 język, 1 godzina, 1 pokój, po prostu wybierz jeden i do dzieła!

Różnorodny program

Poza wystąpieniami, Polyglot Gathering Online 2021 proponuje wiele ciekawych zajęć związanych z językami, w których będzie można wziąć udział jako widz lub aktywny uczestnik. Obecnie planujemy dla Was wiele wspaniałych niespodzianek, więc bądźcie czujni, ponieważ będziemy po kolei ogłaszać coraz więcej szczegółów.

Zajęcia integracyjne i kulturowe

Bawmy się razem i poznajmy się w wielojęzycznym środowisku! W Polyglot Gathering zawsze chodziło o ludzi i celebrowaniu pięknej różnorodności środowisk, kultur i oczywiście języków. Pomimo faktu, że w obecnych czasach wszystko dzieje się online, to wydarzenie sprawi, że wejdziesz w interakcję z innymi i pozwoli Ci poczuć "poliglocką" atmosferę oraz w pełni cieszyć się nią.

Uczestnictwo w aktywnej społeczności poliglotów

Nasza tętniąca życiem grupa na Telegramie jest już aktywna i pozostanie otwarta w trakcie i po zakończeniu Polyglot Gathering Online 2021. Chcesz znaleźć inne osoby, które podzielają Twoje zainteresowania, a może poznać ich trochę przed wydarzeniem? Chcecie komunikować się ze sobą podczas sesji, aby dowiedzieć się, kto co robi podczas sesji równoległych? Chcesz być w kontakcie z nowo poznanymi osobami i przyjaciółmi po zakończeniu spotkania? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!

Kliknij tutaj, aby sprawdzić grupę Polyglot Gathering Online 2021 na Telegramie.

Certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik, na koniec wydarzenia, otrzyma drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Pokaż go dumnie w swojej szkole, na uniwersytecie, w miejscu pracy lub babci albo wnukowi!

Kim są organizatorzy wydarzenia?

Założycielami wydarzenia i głównymi organizatorami pierwszych trzech edycji w latach 2014-2016 byli Judith Meyer, Chuck Smith i Martin Sawitzki. Następnie Polyglot Gathering przeniósł się z Berlina do Bratysławy i od tego czasu jest organizowany przez organizację non-profit Education@Internet (E@I), z Peterem Balážem jako głównym organizatorem wraz z oddanym zespołem poliglotów i organizatorów z tej organizacji.

Dowiedz się więcej na temat zespołu

Education@Internet (E@I) jest międzynarodowym zespołem realizującym projekty online, który rozpoczął działalność w 1999 roku. Korzystając z doświadczeń zespołu, E@I zostało prawnie założone w 2005 roku jako neutralna politycznie i pozarządowa organizacja młodzieżowa.

Wizją E@I jest świat w harmonii i pokoju, w którym wszyscy mieszkańcy mogą się łatwo i szybko komunikować ze sobą.

Działalność tej organizacji jest prowadzona zgodnie z tą wizją i przy pomocy międzynarodowej grupy wolontariuszy. Działalność ta obejmuje organizację i wspieranie projektów, które upowszechniają znaczenie i użyteczność międzynarodowej komunikacji bez barier.

Jeśli cenicie sobie pracę tej organizacji w zakresie Polyglot Gathering i chcielibyście przyczynić się do realizacji jej działań, prosimy o rozważenie wsparcia finansowego, aby pomóc w zapewnieniu trwałości jej projektów.

Śledź Polyglot Gathering w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.