Polyglot Gathering 2023

Tłumaczenie w tym języku jest w 83% skończone. Wszystkie najnowsze informacje są dostępne po angielsku jak również .

Polyglot Gathering Online – March 30 to April 2, 2023

Cześć! Czy kiedykolwiek słyszeliście o Polyglot Gathering?

Polyglot Gathering jest największym na świecie międzynarodowym wydarzeniem dla poliglotów i miłośników języków obcych, które jest organizowane co roku pod koniec maja. To fantastyczne wydarzenie jest wypełnione niesamowitymi prelekcjami i prezentacjami, bogatą ofertą zajęć kulturalnych i ciekawym programem zajęć integracyjnych. A co jest najlepsze? Wszystko związane jest z językami!

W czasie wydarzenia uczestnicy dzielą się swoją miłością i pasją do kultur i języków, dzielą się wskazówkami i doświadczeniami, a przede wszystkim używają i ćwiczą wiele języków, aby dyskutować, słuchać, uczyć się i nawiązywać kontakty towarzyskie. Uczący się, nauczyciele, entuzjaści, początkujący, profesjonaliści, naukowcy, edukatorzy, Polyglot Gathering jest tutaj dla nas wszystkich! Czy jesteście gotowi, aby dołączyć?

Czego mogę się spodziewać na Polyglot Gathering Online w tym roku?

We’re glad you asked! Besides the in-person event in Poland, we’ve decided to organise an online event this year as well. We know how important it is for our participants to meet and learn from one another, so we want to make Polyglot Gathering Online 2023 a complete package full of unique online language experiences!

Fascynujące prezentacje

Przygotuj się na dawkę inspiracji od poliglotów z całego świata, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, prowadząc wystąpienia na żywo w wielu językach na różne tematy związane z językami. Niezależnie od tego, czy chcesz zgłębić konkretny język, czy też chcesz poznać różne metody nauki języków, będzie wiele bardziej niż fajnych wykładów do wyboru.

Po zakończeniu wystąpień na żywo, będziecie mogli oglądać je ponownie dowolną ilość razy przez okres do miesiąca od zakończenia Polyglot Gathering Online 2023. Fajnie, co nie?

Pokoje językowe

Chcielibyście poćwiczyć swój francuski, niemiecki, indonezyjski lub suahili? Mamy to wszystko! Niezwykle popularne pokoje do ćwiczeń językowych powrócą podczas tegorocznego Polyglot Gathering Online i będziecie mogli poćwiczyć konwersacje z innymi poliglotami w jednym z szerokiej palety języków przez cały czas trwania wydarzenia. 1 język, 1 godzina, 1 pokój, po prostu wybierz jeden i do dzieła!

Różnorodny program

Poza wystąpieniami, Polyglot Gathering Online 2023 proponuje wiele ciekawych zajęć związanych z językami, w których będzie można wziąć udział jako widz lub aktywny uczestnik. Obecnie planujemy dla Was wiele wspaniałych niespodzianek, więc bądźcie czujni, ponieważ będziemy po kolei ogłaszać coraz więcej szczegółów.

Zajęcia integracyjne i kulturowe

Bawmy się razem i poznajmy się w wielojęzycznym środowisku! W Polyglot Gathering zawsze chodziło o ludzi i celebrowaniu pięknej różnorodności środowisk, kultur i oczywiście języków. Pomimo faktu, że w obecnych czasach wszystko dzieje się online, to wydarzenie sprawi, że wejdziesz w interakcję z innymi i pozwoli Ci poczuć "poliglocką" atmosferę oraz w pełni cieszyć się nią.

Uczestnictwo w aktywnej społeczności poliglotów

Nasza tętniąca życiem grupa na Telegramie jest już aktywna i pozostanie otwarta w trakcie i po zakończeniu Polyglot Gathering Online 2023. Chcesz znaleźć inne osoby, które podzielają Twoje zainteresowania, a może poznać ich trochę przed wydarzeniem? Chcecie komunikować się ze sobą podczas sesji, aby dowiedzieć się, kto co robi podczas sesji równoległych? Chcesz być w kontakcie z nowo poznanymi osobami i przyjaciółmi po zakończeniu spotkania? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!

Kliknij tutaj, aby sprawdzić grupę Polyglot Gathering Online 2023 na Telegramie.

Certyfikat uczestnictwa

Każdy uczestnik, na koniec wydarzenia, otrzyma drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Pokaż go dumnie w swojej szkole, na uniwersytecie, w miejscu pracy lub babci albo wnukowi!

Chcesz zdobyć bilet?
Kliknij poniżej, aby już teraz zarezerwować swoje wirtualne miejsce.

Czy chcesz wnieść swój wkład w to wydarzenie jako prelegent?

What did the participants say after the previous editions?

Kim są organizatorzy wydarzenia?

Założycielami wydarzenia i głównymi organizatorami pierwszych trzech edycji w latach 2014-2016 byli Judith Meyer, Chuck Smith i Martin Sawitzki. Następnie Polyglot Gathering przeniósł się z Berlina do Bratysławy i od tego czasu jest organizowany przez organizację non-profit Education@Internet (E@I), z Peterem Balážem jako głównym organizatorem wraz z oddanym zespołem poliglotów i organizatorów z tej organizacji.

Dowiedz się więcej na temat zespołu

Education@Internet (E@I) jest międzynarodowym zespołem realizującym projekty online, który rozpoczął działalność w 1999 roku. Korzystając z doświadczeń zespołu, E@I zostało prawnie założone w 2005 roku jako neutralna politycznie i pozarządowa organizacja młodzieżowa.

Wizją E@I jest świat w harmonii i pokoju, w którym wszyscy mieszkańcy mogą się łatwo i szybko komunikować ze sobą.

Działalność tej organizacji jest prowadzona zgodnie z tą wizją i przy pomocy międzynarodowej grupy wolontariuszy. Działalność ta obejmuje organizację i wspieranie projektów, które upowszechniają znaczenie i użyteczność międzynarodowej komunikacji bez barier.

Jeśli cenicie sobie pracę tej organizacji w zakresie Polyglot Gathering i chcielibyście przyczynić się do realizacji jej działań, prosimy o rozważenie wsparcia finansowego, aby pomóc w zapewnieniu trwałości jej projektów.

Śledź Polyglot Gathering w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.